TRENDY JESIEŃ ZIMA 2020 / 2021 CO BĘDZIE MODNE?



Daj o sobie znać klikając 👍🏻 Fajnie wiedzieć, że jesteś po drugiej stronie 🙂 i zapraszam Cię też na mój instagram https://www.instagram.com/shinysyl/

~

W dzisiejszym filmiku przygotowałam dla Was podsumowanie najważniejszych trendów. 🙂 Trendy jesień zima 2020/ 2021. Trendy na nadchodzący sezon! Co będzie modne?

Rzeczy, które pokazuję w filmie:
Pikowany płaszcz H&M S 0915985001
Pikowany płaszcz H&M S 0866244003003
Kurtka koszulowa w kratę Zara S 0809910306602
Kurtka z frędzlami H&M S 0890525001003
Kurtka pikowana beżowa H&M S 0905788001003
Spodnie z ekoskóry Orsay 36 353081037000
Kurtka skóra motyw krokodyla H&M S 0926387001003
Czerwona sukienka Zara S 0987816360002
Bluzka z fiszbinami Zara S 0800363572502
Koszula z baloniastymi rękawami H&M M 0918813002004
Koszula ze spiczastym kołnierzem Zara S 0947925225002
Koszula z okrągłym kołnierzem H&M M 0913688001004
Pikowana torebka Zara 6365/610
Beżowe kozaki z kwadratowym noskiem Zara (tegoroczna wyprzedaż)
Białe botki Zara 1110361000140
Kowbojki (ze starej kolekcji Witchen)
Marszczone kozaki Zara 1201061010040
Masywne buty H&M 0911736001009

~

Na sobie mam:
bluzę – NAKD (stara kolekcja)
spodnie – born2be na wszystko z tej strony z kodem SYLWIA20 macie 20%
naszyjnik – na zamówienie na instagramie @labizuu

~

Mój blog: http://shinysyl.com/pl/
Instagram: https://www.instagram.com/shinysyl/
Fb: https://www.facebook.com/shinysyl/
Mail: shinysyl@yahoo.com

~

Muzyka wykorzystana w filmie:
Song: Mario Ayuda – Nightmare (feat. Mia Mormino) [Concordia Recordings]


source

Superoffertedelgiorno
Logo